SEÇKİN ÖZDEMİR

2004 yılında My Radio’da beş ay boyunca Radyo programcılığı yaptı. 2004 Ağustos’unda Number One TV’ye transfer olarak TV programı yapmaya başladı. 2005 yılında Foster’s sponsorluğunda yaptığı Faraş adlı programın ardından, 2006 yılında Gnctrkcll Seçkin Özdemir ile çalışmaya başladı. Akbank, Ülker, Binboa Votka, Coca Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı.

İki yıl Number One TV ve FM’de yönetmen Önder Kızılkan ile beraber Play adlı eğlence programını hazırlayıp sundu ve Gnctrkcll’nin tek TV sunuculuğunu yaptı. Ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yaptı.

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde aldığı Diksiyon – Oyunculuk eğitimi sonrası, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Hürrem’in eski sevgilisi Leo karakteriyle oyunculuğa adım attı. Yeni yayın döneminde başlayan “Al Yazmalım” adlı dizideki başrol oyunculuğuyla başarılarını sürdürmektedir.

2004 yılında My Radio’da beş ay boyunca Radyo programcılığı yaptı. 2004 Ağustos’unda Number One TV’ye transfer olarak TV programı yapmaya başladı. 2005 yılında Foster’s sponsorluğunda yaptığı Faraş adlı programın ardından, 2006 yılında Gnctrkcll Seçkin Özdemir ile çalışmaya başladı. Akbank, Ülker, Binboa Votka, Coca Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı.İki yıl Number One TV ve FM’de yönetmen Önder Kızılkan ile beraber Play adlı eğlence programını hazırlayıp sundu ve Gnctrkcll’nin tek TV sunuculuğunu yaptı. Ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yaptı. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde aldığı Diksiyon – Oyunculuk eğitimi sonrası, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Hürrem’in eski sevgilisi Leo karakteriyle oyunculuğa adım attı. Yeni yayın döneminde başlayan “Al Yazmalım” adlı dizideki başrol oyunculuğuyla başarılarını sürdürmektedir.

Share This

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.