LEVENT KOL

  • LEVENT KOL
  • LEVENT KOL
  • LEVENT KOL

Hacettepe Üniversitesi Turizm ve Otelcilik, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümleri mezunudur.

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde, Spikerlik – Sunuculuk ve Seslendirme eğitimi aldıktan sonra, TRT’de seslendirme sanatçısı olarak ve “Akşama Doğru” programında reji asistanı olarak çalışmaya başladı.

Bugüne kadar, TRT-INT’te “Seyyah Olup”, TRT1′de “Genç Magazin”, TRT2′de “Hadi Gidelim”, TRT INT’te “Gezi-yorum”, TRT1′de “Oto-Gündem”, TRT1′de Robocon Robot Yarışması”, trt’ INT’te “Şans Yıldızı”, TRT2′de “Profesyonel Bakış”, Beyaz TV’de “Telebulmaca”, TRT Avaz’da “Yeni Gün” programlarını sunmuştur. “Ferhunde Hanımlar”, “Bizim Evin Halleri”, “Unutma Beni”, “Deniz Yıldızı” gibi dizilerde oyunculuk yapmış ve TRT’de yüzlerce film, belgesel ve fragman seslendirmiştir.

Devlet protokolleri, festivaller, özel geceler, kongre ve seminerlerde sunuculuk yapmaya, TRT’de program sunuculuğuna, oyunculuğa ve seslendirmeye devam etmektedir.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>